Група Компаній

Про нас

Іноземне підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна» - лідер на українському ринку безалкогольних напоїв, єдине підприємство в Україні, яке уповноважене виготовляти напої під товарними знаками, що належать The Coca-Cola Company.

Наше підприємство забезпечує 46 мільйонів жителів України якісними напоями, демонструючи відданість найвищим світовим стандартам як у виробничій, так і в галузі корпоративної соціальної відповідальності.

Наша компанія

Офіційне представництво компанії Coca-Cola в Україні було відкрито 1992 року. Перший завод Компанії в Україні відкрився у Львові 1994 року. У 1998 році запрацював завод компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» біля міста Броварів, на Київщині.

Головний офіс компанії розташований у Києві. Наша продукція розповсюджується через 21 дитстрибуторський центр.

У компанії працюють більше 2300 працівників, кожне робоче місце створює від 6-ти додаткових у суміжних сферах української економіки.

Ми намагаємось бути найкращими постачальниками продукціх та послуг для наших клієнтів. Наша клієнтська база нараховує 90 000 клієнтів.

Наша компанія входить до складу Coca-Cola Hellenic Group, що є одним із найбільших виробників продукції під торговими марками The Coca-Cola Company у світі та найбільшим ботлером у Європі.Діяльність Coca-Cola Hellenic Group охоплює 28 країн світу, обслуговуючи більш ніж 581 мільйон людей. Головна компанія групи, Coca-Cola HBC AG має штаб-квартиру у Швейцарії, та її акції котуються на фондових біржах Афін, Нью-Йорка, Лондона.

Асортимент продукції

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» виробляє і реалізує широкий асортимент безалкогольних напоїв під різноманітними товарними знаками, більшість з яких належить The Coca-Cola Company.

Наша продукція включає:
  • напої під всесвітньо відомими товарними знаками The Coca-Cola Company - такими, як Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta і Sprite;
  • бренди, створені для українського ринку, як Botaniq і «Добрий»;
  • напої, право на виробництво яких придбано в інших компаній, такі як Nestea.

Ми безперервно вивчаємо можливості розширення асортименту, прагнучи надати українсьому споживачу широкий вибір напоїв. Підприємство вживає усіх заходів, що дозволяють гарантувати найвищу якість продукції.

Корпоративна соціальна відповідальність

Умовою довготермінового успіху бізнесу є зниження впливу на довкілля і зміцнення добробуту країни, у якій працює підприємство.

Для ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» невід’ємною частиною стратегії ведення бізнесу є принципи соціальної відповідальності, що передбачають довготерміновий розвиток в гармонії з довкіллям та суспільством.

Пріоритетні напрями корпоративної соціальної відповідальності підприємства визначаються особливостями нашого бізнесу:

Для реалізації кожної з цих програм підприємство встановлює цілі і задачі, оцінює й аналізує досягнуті результати так само ретельно, як і у своїй виробничій діяльності. Ми дотримуємось загальноприйнятих стандартів у цій сфері і, керуючись принципом відкритості, інформуємо про свої досягнення у звіті про соціальну корпоративну відповідальність.

На початок

Посилання по темі:

Географія групи Coca-Cola Hellenic
Стратегія розвитку
Звіти про соціальну відповідальність

Related Links

Географія групи Coca-Cola Hellenic
Стратегія розвитку
Звіт про соціальну відповідальність Групи Компаній Coca-Cola Hellenic
Відносини з інвесторами