Група Компаній

Нагороди

Слідуючи принципам корпоративної соціальної відповідальності у всіх сферах своєї діяльності, ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» гарантує споживачам незмінно високу якість напоїв, мінімізує вплив виробничої діяльності на довкілля, робить внесок у зміцнення добробуту країни, у якій працює.


Перемоги в престижних професійних конкурсах України – доказ успіхів підприємства на шляху постійного удосконалення:

«Найкращий роботодавець України» — 2009

За рейтингом агентства Hewitt та HR Center ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» було визнано найкращий роботодавецем України серед великих компаній.

«Кращий інвестор» — 2009

Відзнака від Київської обласної адміністрації за вклад у розвиток Київської області.

«Патріот Київщини» — 2008

Відзнака від Київської обласної державної адміністрації за відповідальне ведення бізнесу та підтримку місцевих громад.

«Благодійник Року» — 2007

Київська Державна адміністрація визнала в Київської області визнала ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» «Благодійником року» за активну соціальну діяльність у регіоні.

Сік «Добрий» — накращий продукт України 2006-2007

На Всеукраїнського конкурсу якості «100 найкращих товарів України» сік «Добрий» ставав переможцем в номінації «Продовольчі товари» у 2006-2007 роках.

«Якість третього тисячоліття» — 2002

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» стала лауреатом VIII міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості товарів та послуг «Золота Фортуна» у номінації «Якість третього тисячоліття».

«Вибір року» — 2002, 2004

На конкурсі «Вибір року» торгова марка BonAqua завоювала перемогу у категорії «Вода» у 2002 та 2004 роках, напій Coca-Cola отримав це звання у 2004 році у категоріх «Прохолоджувальні напої».

Ініціатива Глобального договору ООН

2006 року Кока-Кола в Україні долучилася до Глобального Договору ООН, який відстоює принципи соціальної відповідальності бізнесу та особливу увагу приділяє досягненню цілей Організації Об`єднаних Націй у 4-х основних сферах. Це — права людини, трудові відносини, турбота про довкілля та боротьба з корупцією. Члени-учасники Глобального Договору мають впроваджувати 10 універсальних принципів, які є найкращими заходами по досягненню цих цілей.

На початок

 

посилання по темі