Група Компаній

Принципи ведення нашого бізнесу

Враховуючи складність сучасного ринкового середовища, ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» безперервно корегує свій діловий підхід, враховуючи умови, що змінюються.


Структура ринку постійно змінюється, зростають очікування споживачів щодо різноманіття товару, замовники як ніколи вимогливі до рівня послуг. Щоб досягнути сталого розвитку у цьому динамічно мінливому бізнес-середовищі, ми повинні безперестанку критично оцінювати свої дії.

Група компаній Coca-Cola Hellenic у 2006 році запустила нову стратегічну програму, яка покликана забезпечити сталість у довготерміновій перспективі бізнес-результатів усіх членів групи.

Програма «Досконалість без меж» (“Excellence Across the Board”) направлена на розвиток найвищого в класі виробничого і комерційного потенціалу, а також управління фінансовими ресурсами. Ми особливо зосереджені на створенні надійної системи безпосередньої роботи на ринку і динамічних партнерських відносин із замовниками, які є запорукою наших безпрецедентних успіхів. У той же час ми перебуваємо у постійному пошуку можливостей оптимізації використання капіталу і удосконалення внутрішніх процесів і систем.

Ми управляємо своїм бізнесом, слідуючи шести пріоритетам:

  • розширювати спектр безалкогольних напоїв, роблячи бізнес більш різнопрофільним;
  • розвивати унікальність брендів;
  • використовувати потенціал правильного співвідношення різних об’ємів і видів упаковки, різних каналів продажів;
  • управляти фінансовими ресурсами;
  • раціоналізувати затрати у всіх сферах діяльності;
  • забезпечувати довготермінову стабільність бізнесу.

Взаємодія із замовниками

У своїй роботі ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» прагне стати постачальником, якому віддають перевагу близько 90 000 українських магазинів, ресторанів, супермаркетів та інших підприємств торгівлі, які реалізують напої підприємства. Ми розвиваємо наші комерційні можливості, щоб гарантувати доступність на ринку нашого асортименту продукції, який, до того ж, постійно розширюється.

Ефективні системи продажів

Ми прагнемо впроваджувати найефективніші прийоми, які забезпечують безумовну доступність нашої продукції і підтримання довготермінового співробітництва з підприємствами торгівлі.

Бездоганна робота на ринку

Ми постійно інвестуємо у розвиток свого персоналу. Співробітники, які працюють на ринку, забезпечені сучасними технічними засобами, які дозволяють ефективно управляти процесом отримання і виконання замовлень, контролювати оплату товару і розміщення обладнання ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна», вкладає засоби у якісне торгове обладнання для замовників, щоб забезпечити споживачів можливістю насолоджуватись продукцією у зручний для них час, де б вони не перебували.

На початок

 

посилання по темі