Група компаній

Про нас

Іноземне підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна» — один з лідерів на українському ринку безалкогольних напоїв, єдине підприємство в Україні, яке уповноважене виготовляти напої під товарними знаками, що належать Компанії Coca-Cola.

Наше підприємство забезпечує 46 мільйонів жителів України якісними напоями, демонструючи відданість найвищим світовим стандартам як у виробничій, так і в галузі корпоративної соціальної відповідальності.

Наш завод

Офіційне представництво Компанії Кока-Кола в Україні відкрито 1992 року, одразу після проголошення незалежності України. Система Кока-Кола стала однією з перших міжнародних компаній, яка виявила зацікавлення працювати на українському ринку. Так народилось ще одне вітчизняне підприємство зі ста відсотками іноземного капіталу, яке на сьогодні інвестувало 272 мільйони доларів США в економіку України та 50 мільйонів ЄВРО в обладнання.

Перший завод Компанії в Україні відкрився у Львові 1994 року. А вже 1998 року на повну потужність запрацював новозбудований завод компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» біля міста Броварів, на Київщині.

Асортимент продукції

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна » виробляє і реалізує широкий асортимент безалкогольних напоїв під різноманітними товарними знаками, більшість з яких належить Компанії Coca-Cola.

Наша продукція включає:

 • Напої під всесвітньо відомими товарними знаками Компанії Coca-Cola - такими, як Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta і Sprite
 • Бренди, створені для українського ринку, як Botaniq
 • Напої, право на виробництво яких придбано в інших компаній, такі як Nestea.

Ми безперервно вивчаємо можливості розширення асортименту, прагнучи надати українсьому споживачу широкий вибір напоїв. Підприємство вживає усіх заходів, що дозволяють гарантувати найвищу якість продукції.

Корпоративна соціальна відповідальність

Умовою довготермінового успіху бізнесу є зниження впливу на довкілля і зміцнення добробуту країни, у якій працює підприємство.

Для ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» невід'ємною частиною стратегії ведення бізнесу є принципи соціальної відповідальності, що передбачають довготерміновий розвиток в гармонії з довкіллям та суспільством.

Пріоритетні напрями корпоративної соціальної відповідальності підприємства визначаються особливостями нашого бізнесу:

 • Підтримка водних проектів
 • Економія ресурсів і захист клімату
 • Розвиток системи роздільного збору і вторинного використання відходів
 • Турбота про здоров'я споживачів
 • Підвищення екологічної грамотності персоналу
 • Взаємодія з постачальниками
 • Вклад у розвиток суспільства
 • Участь в Ініціативі ООН «Глобальний договір»

Для реалізації кожної з цих програм підприємство встановлює цілі і задачі, оцінює й аналізує досягнуті результати так само ретельно, як і у своїй виробничій діяльності. Ми дотримуємось загальноприйнятих стандартів у цій сфері і, керуючись принципом відкритості, інформуємо про свої досягнення у звіті про соціальну корпоративну відповідальність.

Посилання по темі