Група Компаній

Доступність

Ми розуміємо важливість ведення доступного та ексклюзивного веб-сайту для всіх груп користувачів. Ця сторінка пояснює:

  • прагнення доступності веб-сайту;
  • дотримання умов збільшення доступності до сайту;
  • послідовність дій, у разі виникнення питань до нас.

Підхід

Ми переконані, що цей веб-сайт ознайомить вас з вимогами Пріорітету № 1 рекомендацій Всесвітньо доступної мережі Internet (WCAG WAI) 1.0 .

Властивості доступності

Об’єм тексту

Ви можете регулювати об’єм тексту, використовуючи опцію зміни розміру тексту вашого браузера: Вид – Розмір тексту.

Альтернативний текст для зображень

Для всіх зображень притаманний альтернативний розмір тексту.

Особливості заголовку

HTML особливості заголовку використовуються для висвітлення структури сторінки, надаючи додаткові технології, що дозволяють пересування сорінки від заголовку до заголовку.

Текст із посиланням

Всі гіперпосилання мають використовуватись при читанні із контексту та можуть бути представлені в різних текстових стилях від нормального тексту.

Незалежність JavaScript

Для навігації та функціональності використовуються JavaScript або інші скрипти чи застосовується альтернативний механізм у випадку, якщо ваш браузер не підтримує ці скрипти.

Контрастність кольору

Ми перевіряємо текст та фонові комбінації кольору, задля переконання достатньої контрастності, а також ми переконались, що інформація тільки по кольору не пересилається.

Стиль таблиць

Ми використовували Стиль вкладених таблиць (CSS), щоб контролювати вигляд сторінки та використовувати структуровану розмітку до змісту. Якщо не підтримуються стиль таблиць, то інформація все ж таки буде доступною та читабельною на сайті.

Питання та відгуки

Будь-ласка зв'язуйтесь з нами, у разі виникнення труднощів в доступності інформації на цьому веб-сайті чи, можливо, маєте будь-який негативний відгук.

Back to top

посилання по темі