Група компаній

Наша міссія

Вгамовувати спрагу наших споживачів; будувати партнерські відносини з нашими клієнтами; гідно винагороджувати наших акціонерів та сприяти покращенню добробуту країн, в яких ми працюємо.
Детальніше

Ініціатива — Клич друзів — граймо разом!

«Фонд братів Кличків» та Кока-Кола в Україні спільно реалізовують проект «Клич друзів — граймо разом!» з будівництва дитячих спортивних майданчиків
Детальніше


Наша продукція

Ми пропонуємо споживачам богатий вибір газованиї безалногольних напоїв, у тому числі 4 найпопулярніших у світі бренда: Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta и Sprite. У широкому асортименті продукції, шо виробляє наше підприємство, також представлені негазовані безалкогольні напої, питні води, соки та нектари, холодні чаї та квас.
Детальніше

Кожна краплина має значення

Міжнародний проект, започаткований Компанією Кока-Кола та Програмою Розвитку ООН, який покликаний сприяти вихованню відповідального ставлення до води. Проект працює в декількох країнах, таких як Казахстан, Вірменія, Румунія, Хорватія та Туреччина, а від 2009 року і в Україні.
Детальнішеe

Етнофестиваль «Країна мрій»

«Країна Мрій» — це міжнародний етнофестиваль, який є визначною подією для українського суспільства. Його метою є не лише відродити давні українські традиції та фольклор, але й ознайомити українського глядача з елементами етносу інших народів.
Детальніше