Новини

25 жовтня 2010

Королева Великобританії відвідала завод Coca-Cola Hellenic в Ірландії

25 жовтня 2010, Нокмур Хілл (Knockmore Hill) — Її Величність королева Великобританії Єлизавета II та її чоловік, Його Величність герцог Едінбурзький Філіп, відвідали новий завод Coca-Cola Hellenic в графстві Антрім (Північна Ірландія) і урочисто відкрили новий Центр для відвідувачів Coca-Cola.

Королеву та її чоловіка вітав Джордж Девід, кавалер ордена Британської імперії, Голова ради директорів Групи Coca-Cola Hellenic. Потім королівська пара відправилася на екскурсію по виробничих і складських приміщеннях заводу, площа котрих складає 50 тис. кв. метрів. Завод в Нокмур Хілл – єдиний завод по виробництву напоїв під товарними знаками The Coca-Cola Company на острові Ірландія

Інвестиції в підприємство Coca-Cola Hellenic склали 93 мільйони фунтів стерлінгів (146 млн. доларів США), і сьогодні завод забезпечує робочими місцями близько 600 чоловік та генерує близько 6 тис. робочих місць в суміжних областях. Виробничі потужності цього сучасного та високотехнологічного підприємства складають 250 тис. умовних кейсів в добу ((1 умовний кейс рівний приблизно 5,678 літрів). Завод оснащений сучасною теплоенергетичною станцією, що дозволяє скоротити викиди вуглекислого газу на 66%, а також комп'ютеризованою системою управління складами.

Джордж Девід прокоментував подію: «Сьогоднішній візит королеви Великобританії та герцога Едінбурського демонструє важливість вкладу бізнесу в процвітання суспільства шляхом постійних інвестицій, створення робочих місць, впровадження технічних інновацій, відповідального підходу до питань екології та поліпшення якості життя місцевих громад. Цей завод – явний тому доказ».

Королівська пара виявила живу зацікавленість до виробничих процесів, зробивши під час екскурсії декілька зупинок для того, щоб поговорити з робітниками заводу. Зокрема, інтерес викликала автоматизована система управління складами, яка дозволяє удвічі збільшити запаси продукції в порівнянні з традиційною системою. Вона економить електроенергію, використовує менше транспорту, сприяє скороченню викидів вуглекислого газу та дозволяє компанії забезпечити швидкість і високі стандарти якості обслуговування клієнтів.

Увагу поважних гостей також привернула теплоенергетична установка, четверта з двадцяти, якими в найближчому майбутньому будуть оснащені заводи Групи Coca-Cola Hellenic в 28 країнах. Результатом цього грандіозного проекту стане скорочення викидів CO2 на чверть мільйона тонн.

Про компанію Coca-Cola Hellenic

Група компаній Coca-Cola Hellenic є одним з найбільших в світі ботлерів продукції фірми The Coca-Cola Company, щорічний об'єм продажу продукції перевищує 2 млрд. умовних кейсів (1 умовний кейс рівний приблизно 5,678 літрів). Coca-Cola Hellenic працює в 28 країнах світу, населення яких складає приблизно 560 млн. чоловік. Компанія пропонує широкий спектр безалкогольних напоїв в різних категоріях: газовані води, соки і сокомісні напої, вода, спортивні й енергетичні напої, чай та кава.

Завод у Нокмур Хілл обладнаний дев'ятма виробничими лініями, потужністю 250 тис. умовних кейсів на добу. Завод функціонує у цілодобовому режимі.

Діюча на території заводу теплоенергетична станнція відповідає найвищим екологічним стандартам. Вона забезпечує ефективне видобування пари, охолодженної води та СО2. Залишок видобутої на залоді енергії подається у національну енергосистему Північної Ірландії. Іноваційна технологія чотирьохфазної когенерації (quad-generation), що застововується на заводі, вперше впроваджена у виробничі процеси Coca-Cola Hellenic у партнерстів з провідним світовим постачальником рішень у галузі високоефективоної енергетики — компанією ContourGlobal.

Додаткова інформація

Детальну інформацію про підрозділ Coca-Cola HBC Ireland, продукцію що він виробляє, його працівниках та стратегії розвитку бізнесу можна отримати на сайті www.coca-colahellenicireland.com.