Новини

10 червня 2010 року

Кока-Кола Беверіджиз Україна — один з найкращих роботодавців у Центральній і Східній Європі

Київ, 10 червня 2010 року — компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна була признана одним з найкращих роботодавців у Центральній і Східній Європі згідно з опитування, що проводилося компанією Hewitt Associates, світовим лідером у сфері HR-консалтингу.

У проекті взяло участь 123 000 співробітників і 2700 топ-менеджерів малих, середніх та великих підприємств. В загалом прийняло участь 700 компаній з семи держав. Компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна зайняла друге місце в категорії Великі підприємства. Перше місце було віддано турецькій логістичній компанії CEVA Logistics.

Рейтинг компаній базується на незалежній, об’єктивній якісній методиці. Думка самих робітників складає 60% від загальної цифри, інші 40% показують наскільки бачення бізнесу менеджерами відповідає потребам робітників.

Компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна отримала найвищий рейтинг серед шести українських компаній, що приймали участь в опитуванні. Нагадаємо, що за результатами дослідження минулого року Кока-Кола Беверіджиз Україна було визнано найкращим роботодавцем серед великих компаній України.