Новини

20 січня 2011

Coca-Cola Hellenic розширює програму взаємодії з товариством Червоного Хреста та Червоного Півмісяця

20 січня 2011 — Coca-Cola Hellenic розширює свою програму реагування на надзвичайні ситуації та проекти з розвитку громадськості на території 28 країн після заключення партнерскої угоди між Міжнародною Федерацією товариств Червого Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC) і The Coca-Cola Company (TCCC).

Глобальне партнерство передбачає надання фінансової допомоги у розмірі 2 мільйонів доларів США від компанії The Coca-Cola Company на забеззпечення роботи IFRC по реагуванню на стихійне лихо та здійснення суспільної діяльності в місцевих громадах, а також пожертвування від Фонду Coca-Cola в розмірі 1 мільйона доларів США на користь Фонду реагування на надзвичайні обставини IFRC.

The Coca-Cola Company та товариство Червоного Хреста і Червоного Півмісяця вже разом працюють більше ніж в 50 країнах. Партнерський договір, що передбачає залучення партнерів-ботлерів, дозволить закріпити та посилити співробітництво системи Coca-Cola і Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Coca-Cola Hellenic активно співпрацює з національними товариствами Червного Хреста в 9 країнах на протязі багатьох років та заохочує до формалізації відносин на глобальному рівні.

„Ми вважаємо, що, шляхом розвитку відносин з IFRC, ми зможемо забезпечити собі кращу позицію для структурування та підготовки діяльності, що здійснюється у відповідь на зростаючі виклики стійкому розвитку та погроз по відношенню до вразливих груп населення в місцевих громадах, з якими ми працюємо” – проголосив Дорос Константіну, Генеральний директор Coca-Cola Hellenic. „Працюючи разом, ми матимемо змогу швидше визначати потреби, а також найдієвіші та найефективніші способи реагування на них”.

Coca-Cola Hellenic надала фінансову допомогу жертвам стихійних лих, таких, як цунамі в Індійському океані в 2004 році та землетрусу на Гаїті в 2009 році. Після землетрусу в італійському містечку Абрузо в 2009 році, Coca-Cola Hellenic активно прийняла участь в програмі наданні допомоги потерпілим, шляхом надання складських приміщень, доставки продуктів харчування та інших предметів першої необхідності, а співробітники Coca-Cola Hellenic працювали в якості волонтерів Червоного Хреста Італії. Компанія внесла благодійне пожертвування у розмірі 400 000 євро на потреби проектів з громадської оборони та реконструкції місцевого університету.

Під час спалаху епідемії грипу H1N1 в Україні в 2009 році, Coca-Cola Hellenic активно співпроацювала з Українським Червоним Хрестом в сфері наданні медичної інформації та консультацій. По всій країні були розповсюджені засоби профілактики та навчальна література на протязі перших 48 годин після початку епідемії. Coca-Cola Hellenic надавала термінову допомогу та підтримку тисячам потерпілих під час спустошливих пожеж в Греції 2007 року та Росії 2010 року, а також повеней в Західній Європі в період між травнем та серпнем 2010 року.

В Греції 2010 року Coca-Cola Hellenic розпочала програму, тривалістю у вісім місяців, по громадській охороні здоров’я під назвою «Я піклуюсь про своє здоров'я» у співробітництві з Червоним Хрестом та місцевими органами влади Греції. Завдяки цій програмі жителі віддалених регіонів та островів отримали можливість пройти медичні огляди та консультації. В Австрії 2010 року Coca-Cola Hellenic підписала договір про партнерство, терміном на 3 роки. Початком партнерства вважаються Дні Донора.

На постійній основі Coca-Cola Hellenic працює з IFRC по програмам вакцинації населення та навчанню надавати першу допомогу, інформуванню про небезпеку наземних мін, закупівель медичного обладнання та навчальних матеріалів для боротьби з хворобами. Інформація про зобов’язання та прогарми стійкого розвитку Групи доступна на сайті www.coca-colahellenic.com. Детальну інформацію про IFRC можна знайти на сайті www.ifrc.org.

Про Кока-Кола Хелленік

Coca-Cola Hellenic є однією з найбільших у світі компаній-ботлерів, що займається розливом, продажем та дистрибуцією продукції The Coca-Cola Company з об’ємом продажу більш ніж 2 мільярди умовних упаковок продукції та понад 560 мільйонів клієнтів, що купують напої щорічно. Компанія пропонує широкий вибір безалкогольної продукції, що включає солодкі газовані напої, соки, соковмісні напої, воду, спортивні та енергетичні напої, чай та каву. Компанія Coca-Cola Hellenic бере участь у сталому розвитку для збереження цінностей як свого бізнесу, так і суспільства загалом. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад.

Акції компанії Coca-Cola Hellenic зареєстровані на Афінській біржі (ATHEX: EEEK), з повторним лістингом на Лондонській фондовій біржі (LSE: CCB). Депозитарні розписки (ADRs) компанії Coca-Cola Hellenic зареєстровані на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: CCH). Coca-Cola Hellenic включена до світового індексу сталого розвитку Доу Джонса та індексу Financial Times - FTSE4.

Детальнінша інформація про Coca-Cola Hellenic на веб сторінці www.coca-colahellenic.com.

Про Міжнародну Федерацію товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця

Міжнародна Федерація товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC) є однією з найбільших в світі організацій гуманітарної допомоги та розвитку, що налічує майже 100 мільйонів членів, волонтерів навколо світу. Разом ми діємо до, під час та після стихійного лиха та кризи у сфері здоров’я з метою задоаолення потреб та покращення життя вразливих людей. Ми робимо нашу справу без дискримінації по національності, расі, статі, релігійній приналежності, класу чи політичним переконанням. Підтримуючи гуманітарні стандарти, працюючи як партнери в питаннях розвитку, реагуючи на стихійні лиха та підтримуючи здорові та безпечні суспільства, ми допомагаємо скорочувати численність слабких, вразливих місць, укріплювати опірність та підтримувати світову культуру. Міжнародна Федерація IFRC, наші 186 національних громад та міжнародні клмітети Червоного Хреста разом створюють Міжнародний рух Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Для отримання детальнішої інформації будь-ласка відвідайте сайт www.ifrc.org.