Новини

06 травня 2011

Coca-Cola Hellenic входить до списку запрошених по обговоренню ріки Дунаю на події Винагороди етичної корпорації

6 травня 2011 — Coca-Cola Hellenic приклала всіх зусиль для захисту та збереження річки Дунаю, що було визнано під час вручення Винагород етичної корпорації 2011.

Щорічні вручення винагород, які відзначають відповідальну бізнес практику провідних компаній, проводяться у вівторок, 3 травня в Лондоні, під час дня відкритих дверей на Зборах соціально відповідальних компаній 2011. Coca-Cola Hellenic внесли до списку категорії найкращого партнерства, за її ключову роль в проекті „Партнерство Зелений Дунай”, за підтримки The Coca-Cola Company та Міжнародної комісії із захисту ріки Дунаю (ICPDR).

Прект „Партнерсво Зелений Дунай” покликаний захищати та зберігати Дунай, одну з найбільш „вразливих” річок в світі, її притоки, природнє серидовище, що вона омиває. З початку 2005 року таке партнерство допомогло запобігти заболоченню території, поліпшуючи навколишнє серидовище флори та фауни, підтримуючи управління басейном ріки, шляхом проведення масштабних провідних кампаній з інформування громадськості.

Ульріке Гехмашер, Директор із зв’язків з громадськістю групи Coca-Cola Hellenic, сказав: „Проект „Партнерство Зелений Дунай” продовжує зміцнюватись, діяти як чемпіон однієї з найбільшої річкової системи Європи, а також людей та живої природи, що покладаються на неї. Кожного року Партнерсво досягає мільйонів людей з повідомленням, що, оскільки це міжнародний форватер, то ця ріка надзвичайно важливий водний ресурс та життєво екологічна „гаряча точка”.

Проект „Партнерство Зелений Дунай” розповсюджує скоординований захист, знання та інформування, підвищуючи регулярну активність на протязі року, але досягає щорічної кульмінації на „День Дунаю”, найбільшого річкового фестивалю в світі, що проводиться 29 червня. На „День Дунаю” в 2010 році, Партнерство зібрало більше 480 організацій, від не державних організацій до місцевої влади, для допомоги в проведенні 140 заходів. До таких заходів включається наукові семінари, конференції за круглим столом, екологічні табори, громади з прибирання та традиційні культурні розваги.

Роботу „Партнерство Зелений Дунай” попередньо вже визнавали рядом винагород, починаючи від „Global Water Awards” в Мексиці 2007 року і до „Thiess River prize”. Минулого року, в шотландському містечку Гленіглз, отримали офіційну подяку на врученні винагород в сфері глобальних водних інновацій за „Визначний та стійкий вклад в управлінні міжнародними водними ресурсами”.

До своїх щоденних бізнес операцій Coca-Cola Hellenic також включає стійке використання водоресурсами. Компанія переробляє 97% водних відходів разом з заводом по переробці водних відходів, гарантує стійкість походження води та працює з постачальниками задля скорочення неправильного використання води. Coca-Cola Hellenic також співпрацює з іншими акціонерами, щоб захистити місцеві басейни ріки в усіх країнах її протікання та надихає до успіху проведення „Дня Дунаю” та започатковує програми святкування інших річок, включаючи Волгу, Дніпро, Саву, Тису та Віслу.

Про Кока-Кола Хелленік

Кока-Кола Хелленік є однією з найбільших у світі компаній-ботлерів, що займається розливом, продажем та дистрибуцією продукції The Coca-Cola Company, з об’ємом продажу більш ніж 2 мільярди упаковок продукції та понад 560 мільйонів клієнтів, що купують напої щорічно. Компанія пропонує широкий вибір безалкогольної продукції, що включає солодкі газовані напої, соки, соковмісні напої, воду, спортивні та енергетичні напої, чай та каву. Компанія Кока-Кола Хелленік бере участь у сталому розвитку для збереження цінностей як свого бізнесу, так і суспільства загалом. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад.

Акції компанії Кока-Кола Хелленік зареєстровані на Афінській біржі (ATHEX: EEEK), з повторним лістингом на Лондонській фондовій біржі (LSE: CCB). Депозитарні розписки (ADRs) компанії Кока-Кола Хелленік зареєстровані на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: CCH). Кока-Кола Хелленік включена до світового індексу сталого розвитку Доу Джонса та індексу Financial Times - FTSE4.

Більш детальна інформація про Кока-Кола Хелленік на веб сторінці www.coca-colahellenic.com.