Новини

04 червня 2011

Всесвітній День Довкілля разом із Кока-Кола

Шостий рік поспіль компанія Кока-Кола проводить Зелений День.
КИЇВ, 4 червня 2001 — напередодні всесвітнього Дня довкілля, за доброю традицією компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна збирає своїх працівників разом із родинами на „Зелений день” – екологічну ініціативу Кока-Кола, що має на меті привернути увагу суспільства до проблеми охорони навколишнього середовища. Цього року захід відбудеться в чудовому місці – справжньому зеленому серці Києва та найстарішому ботанічному закладі України - Ботанічному саду імені акад. О.В. Фоміна.

Місце обрано не випадково, 22,5 га зеленого саду, який налічує біля 9000 видів, різновидностей, форм та сортів і є одним з найчисельніших в Україні. У всіх учасників акції була чудова нагода долучитися до їх збереження та під керівництвом співробітників саду, прибрати і впорядкувати територію площею 5 га, зібрати 25 т сміття (включаючи пале листя та вітки), покласти 7 т чорнозему в оранжереї магнолій, пересадити 200 дерев та покласти 180 метрів доріжки.

Жан-Ноель Рейно, Генеральний директор Кока-Кола Беверіджиз Україна сказав: „Я радий, що компанія в черговий раз проводить екологічну акцію, спрямовану на вирішення проблем спільноти. Цьогорічна подія є особливою, тому що співробітники матимуть змогу власноруч доглянути за рідкісними екзотичними рослинами в оранжереях ботанічного саду та впорядкувати територію популярного серед киян та гостей столиці місця відпочинку”.

Окрім робіт з прибирання, в рамках цьогорічної події було проведено низку наступних заходів:

  • презентація видавничого проекту компанії – фотоальбому „Національні природні парки України” за участю авторського колективу;
  • презентація унікальної розробки працівника компанії – холодильника, що працює виключно на сонячних батареях;
  • церемонія передачі адміністрації ботанічного саду спеціальної техніки для догляду за газонами.

Захід був проведений за інформаційної підтримки газети „Екотиждень”. Почесні гості акції — представники Київської міської державної адміністрації та Державної екологічної інспекції в Київській області.