Новини

4 липня 2011

Компанія Coca-Cola Hellenic Bottling Company S.A оголосила дату вступу до обов’язків наступного генерального директора

Компанія Coca-Cola Hellenic Bottling Company S.A. (Coca-Cola Hellenic, Група) оголосила про призначення Радою Директорів компанії Дімітріса Люїса на посаду Генерального директора Групи з 4 липня 2011 року. Пан Люїс є наступником Дороса Константіну, котрий раніше цього року оголосив, про свій намір вийти на пенсію.

Джордж Девід, голова Ради Директорів компанії Coca-Cola Hellenic, зазначив: „Від імені всієї Ради, я хочу подякувати Доросу за його блискуче керівництво та його значний внесок у розвиток компанії Coca-Cola Hellenic. У той самий час, я хотів би привітати Дімітріса на посаді Генерального Директора. Лідерські навички та досвід успішної роботи стали запорукою того, що Дімітріс вестиме Coca-Cola Hellenic до майбутніх звершень.

Пан Люїс приєднався до компанії Coca-Cola Hellenic у березні 2007 року в якості Регіонального директора, відповідального за декілька ключових ринків Coca-Cola Hellenic, що включали у себе Болгарію, Кіпр, Грецію, Молдову, Нігерію та Румунію. У липні 2009 року пан Люїс був призначений Головним операційним директором, відповідальним за всі країни компанії Coca-Cola Hellenic. Усі регіональні директори Групи були підвпорядковані безпосередньо йому. Обіймаючи цю посаду, він досяг значних результатів, в тому числі: зростання долі ринку, підвищення ефективності використання робочого капіталу, оптимізація використання коштів та вдалий початок робіт по впровадженню у Групі платформи SAP WAVE 2.

До роботи в компанії Coca-Cola Hellenic, пан Люїс протягом 10 років обіймав різні посади в керівництві компанії Frigoglass S.A, де у 2003 році зайняв посаду Керуючого директора. Під його керівництвом, компанія Frigoglass стала світовим лідером ринку холодильного обладнання, у першу чергу, в індустрії прохолоджувальних напоїв. Frigoglass розширила географію бізнесу до 16 країн, збільшила клієнтську базу та консолідувала свої основні сильні сторони.

Пан Лоїс – громадянин Греції, має ступінь з хімічного машинобудування Технологічного інститута штату Іллінойс та Північно-східного університету штату Массачусетс.