Новини

19 вересня 2011

Coca-Cola Hellenic четвертий рік поспіль ввійшла до світового індексу сталого розвитку Dow Jones Sustainability Indexes

Coca-Cola Hellenic, одна з найбільших у світі компаній-ботлерів продукції The Coca-Cola Company, четвертий рік поспіль ввійшла до світового індексу сталого розвитку Dow Jones Sustainability Indexes (DJSI).

Dow Jones Sustainability Indexes

Coca-Cola Hellenic, одна з найбільших у світі компаній-ботлерів продукції The Coca-Cola Company, четвертий рік поспіль ввійшла до світового індексу сталого розвитку Dow Jones Sustainability Indexes (DJSI).

Індекс DJSI базується на аналізі економічної, екологічної та соціальної діяльності, охоплює 2500 найбільших компаній світу, які досліджуються в умовах вільної ринкової капіталізації. Лише перші 10% входять до індексу DJSI після оцінки ряду загальних та галузевих питань, включаючи послаблення наслідків зміни клімату, стандартів мережі поставок і трудових відносин.

Coca-Cola Hellenic одна з трьох всесвітньо відомих компаній з виробництва напоїв, яка отримала місце у світовому індексі DJSI та одна з двох компаній, яку включили до індексу DJSI по Європі. Також це єдина грецька компанія, що ввійшла до індексу DJSI. В процесі аналізу Coca-Cola Hellenic отримала найвищі бали для галузі з виробництва напоїв у дев’яти категоріях, включаючи відмінні відзнаки в двох з них – Політика/Система управління з охорони навколишнього середовища і Тара та упаковка.

Дімітріс Люіс, виконавчий директор Coca-Cola Hellenic, відзначив: „Ми дуже раді, що вже четвертий рік поспіль наші зусилля отримали визнання в якості найкращої практики зі сталого розвитку в умовах зростаючого конкурентного ринку. Бути включеними до індексів є вже досягненням. Утримувати нашу позицію протягом чотирьох років є можливим лише завдяки постійному вдосконаленню, і це є фокусом нашої довготривалої програми До сталого розвитку. Ми знаємо, що повинні продемонструвати прогрес, щоб нас включили до індексу наступного року і ми рішуче спрямовані на такий результат”.
Критерії відбору постійно еволюціонують і компанії, які контролюються протягом року, повинні продовжувати вносити покращення в свої довгострокові плани, щоб залишитися в індексі.

Загальний бал Coca-Cola Hellenic покращився рік за роком з 72% до 77%. У сегменті напоїв компанія стала лідером за оцінками у Політиці/Системі управління з охорони навколишнього середовища (100%), Тарі та упаковці (100%), Управлінні відносинами з клієнтами (99%), Екологічної звітності (97%), Соціальної звітності (93%), Трудової діяльності (88%), Здоров'я та харчування (84%), Корпоративної відповідальності (76%) і Залученні / збереженні талантів (66%).

Разом з представленістю в індексі Dow Jones Sustainability Indexes Coca-Cola Hellenic є давнім учасником Глобального договору ООН. Крім того, компанія була включена до індексу FTSE4Good з 2000 року та працює з більш ніж 200 зацікавленими організаціями на місцевому, національному та міжнародному рівнях з метою досягнення цілей зі сталого розвитку.

Повний опис програм сталого розвитку Coca-Cola Hellenic можна знайти у Звіті соціальної відповідальності за 2010 р..