Новини

23 лютого 2012

Кока-Кола Беверіджиз Україна спільно з Червоним Хрестом надала допомогу постраждалим від морозів

Кока-Кола Беверіджиз Україна та Товариство Червоного Хреста України оперативно об’єднали зусилля, щоб допомогти тисячам людей, які потерпали від сильних морозів, що охопили країну в цьому місяці.

Об’єднати зусилля довелося якраз через декілька тижнів, після того, як сторони підписали партнерську угоду, спрямовану на спільне використання ресурсів та покращення здоров’я та добробуту українців, особливо під час надзвичайних ситуацій.

Протягом перших годин з моменту погіршення погодних умов було вжито негайні заходи, які продовжувалися і тоді, коли температура знизилася до мінус 30°С, що призвело до перебоїв з постачання електроенергії, а в деяких регіонах до закриття шкіл та підприємств.

Кока-Кола спільно з Червоним Хрестом

Команди працівників та волонтерів приєдналися до урядових програм з надання допомоги. По всій країні встановили 3 386 обігріваючих наметів, які забезпечували людей ковдрами та теплим одягом, їжею та напоями. Щодня близько 11 000 людей похилого віку та людей без постійного місця проживання зігрівалися в наметах. Спільними зусиллями вдалося надати допомогу більш ніж 117 000 постраждалих.

Фундація Coca-Cola виділила понад 500 000 грн. (58 000 швейцарських франків) на підтримку роботи Товариства Червоного Хреста України через Фонд допомоги постраждалим від стихійних лих (DREF) Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC). Крім того, Кока-Кола Беверіджиз Україна організувала доставку більш ніж 4 000 літрів питної води та соків до пунктів надання допомоги, медичних та соціальних центрів.