Новини

18 жовтня 2012

Найбільший у Європі інтерактивний Музей Coca-Cola

Київ, 18 жовтня, 2012 — Музей Coca-Cola відкрився у селищі Велика Димерка Броварського району Київської області за місцем розташування підприємства «Кока-Кола Беверіджиз Україна».

Відкриття музею присвячено 20-річчю роботи компанії Coca-Cola в Україні.

Музей складається з кількох тематичних експозицій і кінозалу. Його унікальність полягає не лише у використанні найсучасніших презентаційних технологій, зокрема, геліодисплея, що створює 3D проекційне шоу; інтерактивного озера з віртуальними рибами, а і у підході до наповнення експозиції — разом з історією народження та виробництва найбільш відомого у світі напою, важлива її частина присвячена питанням захисту довкілля, водним запасам Землі та необхідності дбайливого ставлення до них. Адже вода — це життєво важливий ресурс для громад та екосистем, а також це основний інгредієнт напоїв компанії і необхідна складова багатьох виробничих процесів.

З нагоди відкриття музею відбулося виїзне засідання Київського прес-клубу Національної спілки журналістів України на тему «Сучасне виробництво і дбайливе ставлення до природних ресурсів», у якому взяли участь: Олександр Нікіташ, Директор Центру гідрогеологічних геолого-екологічних досліджень ДП «Українська геологічна компанія»; Андрій Бублик, Директор із зв’язків з державними установами та комунікацій «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та Віталій Заваженко, Директор заводу «Кока-Кола Беверіджиз Україна».

Найбільший у Європі інтерактивний Музей Coca-Cola

У ході засідання йшлося про стан водних ресурсів Київщини, про сучасні технології і захист довкілля. Андрій Бублик розповів присутнім про 20-річний досвід роботи компанії Coca-Cola на українському ринку та окреслив пріоритети на майбутнє.

«20-річна історія Coca-Cola в Україні наочно демонструє інноваційність у виробничих процесах та нові підходи до питань турботи про довкілля. Основні зусилля компанія спрямовує на охорону водних ресурсів, відповідальне ставлення до переробки упаковки, розумне використання енергії та запобігання зміні клімату, адже від здоров’я довкілля, в якому ми живемо та працюємо, безпосередньо залежить здоров’я нашого бізнесу», — зазначив Андрій Бублик.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Директор із зв’язків з державними установами та комунікацій
ІП Кока-Кола Беверіджиз Україна
Андрій Бублик
Телефон:
+38 (044) 490-07-07
ccbu@cchellenic.com