Новини

29 червня 2012

Святкування Дня Дунаю в Україні

Київ, 30 червня 2012 — у с. Квасово Берегівського району Закарпатської області відбувся щорічний фестиваль „Тиса – молодша сестра Дунаю”, присвячений святкуванню Дня Дунаю в Україні.

Захід об’єднав понад 280 дітей з різних районів Закарпаття і Прикарпаття, а також почесних гостей з представництва Європейського союзу в Україні, Міністерства екології та природних ресурсів України, організаторів та партнерів події.
Програма 29 червня включала низку різномайнітних конкурсів на екологічну тематику та акцію з відновлення популяції риби у притоку Дунаю — річці Боржаві.


Святкування Дня Дунаю в Україні

30 червня відбувся сплав річкою Тиса, під час якого 5 дитячих команд проводили картографування берегозахисних споруд, та прибирання берегів від пластикових пляшок. Загальний результат події: 3,4 т зібраних пляшок та 28 км очищених берегів річки.

Про День Дунаю

День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, спрямованим на інформування і підвищення екологічної культури громадян, яке організовує Міжнародна комісія з захисту р. Дунай. Фестиваль, присвячений святкуванню Дня Дунаю проводять 29 червня кожного року одночасно у 14 країнах басейну Дунаю. Вже шостий рік поспіль Україна (Закарпатська область) долучається до святкування Дня Дунаю, вже традиційно це свято отримало назву «Тиса – молодша сестра Дунаю». Більше інформації про святкування Дня Дунаю у країнах басейну можна знайти на сайті http://www.danubeday.org

За додатковою інформацією звертайтеся:

Директор із зв'язків з державними установами та комунікацій
ІП Кока-Кола Беверіджиз Україна
Андрій Бублик
Телефон:
+38 (044) 490-07-07
ccbu@cchellenic.com