Група Компаній

Новини

7 вересня 2017

Coca-Cola HBC — світовий лідер у галузі напоїв за індексом сталого розвитку Доу-Джонса четвертий рік поспіль

Зуг, Швейцарія — 7 вересня 2017 року — Coca-Cola HBC, провідного ботлера компанії The Coca-Cola Company, було визнано лідером у сфері сталого розвитку в галузі напоїв за результатами оприлюдненого звіту Dow Jones Sustainability Indices (DJSI). Завдяки надзвичайним результатам зі сталого розвитку у 2016 році, зокрема, у сфері охорони праці, стратегії для ринків, які розвиваються, здоров’я та харчування, а також захисту довкілля, компанія досягла загального показника 90 балів, що на 38 пунктів більше, ніж у середньому по галузі.

Це унікальне досягнення у галузі напоїв демонструє провідні практики сталого розвитку та прозорість звітності Coca-Cola HBC.

Упродовж року Coca-Cola HBC продовжувала працювати над мінімізацією впливу на довкілля, а також над позитивними змінами у співпраці з партнерами створюючи сталі спільні цінності та підвищуючи якість життя громад.

Продовжуючи покращувати показники, які було досягнуто у попередні роки, кількість води, яка використовується для виробництва одного літру напою, скоротилася на 3% в 2016 році. Використання енергії також зменшилося на 5%, що означає що компанія витрачає менше енергії на виробництво одного літру напою. Еквівалент 37% упаковки відправленої на ринок, було передано на вторинну переробку у 2016 році.

Coca-Cola HBC обслуговує приблизно 600 мільйонів споживачів у 28 країнах на 3х континентах. Протягом 2016 року компанія інвестувала €7,3 млн — або 1,6% від прибутку до оподаткування — у численні ініціативи, спрямовані на покращення добробуту громад, зосередившись на програмах з захисту довкілля і водних ресурсів та розвитку молоді у партнерстві з понад 294 неурядовими організаціями.

Ключові показникі діяльноcті у 2016 році:

  • 31 083 співробітників
  • 35 000 постачальників
  • €3,1 млрд витрачено на закупівлі
  • €281 млн загальна сума сплачених податків
  • 6% скорочення прямих викидів вуглекислого газу у порівнянні з минулим роком
  • 33% скорочення відходів на виготовлення одного літру готового напою у порівнянні з минулим роком
  • 88% — індекс сталої залученості персоналу

Дізнатися більше про діяльність Coca-Cola HBC у сфері сталого розвитку можна за посиланням http://coca-colahellenic.com/en/sustainability/.

Про Coca-Cola HBC

Coca-Cola HBC є провідним ботлером продукції The Coca-Cola Company з об’ємом продажу більш ніж 2 мільярди умовних упаковок продукції. Компанія працює у 28 країнах світу та обслуговує приблизно 595 млн споживачів. Coca-Cola HBC пропонує широкий вибір безалкогольних напоїв у різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, спортивні та енергетичні напої, чай та кава. Компанія дотримується принципів сталого розвитку з метою створення цінностей для свого бізнесу і для суспільства. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад.Coca-Cola HBC включена до світового індексу сталого розвитку Dow Jones Sustainability та індексу FTSE4Good. Для отримання більш детальної інформації завітайте на www.coca-colahellenic.com. Акції Coca-Cola HBC зареєстровані у преміум лістингу на Лондонській фондовій біржі (LSE: CCH), на Афінській біржі (ATHEX: EEE).


Про Індекс Доу-Джонса (DJSI, Dow Jones Sustainability Indices)

DJSI був запущений у 1999 році як перший глобальний орієнтир в оцінці сталого розвитку. Індекси розроблені у співпраці з RobecoSAM та S&P Dow Jones Indices. Група відстежує динаміку акцій провідних світових компаній з точки зору економічних, екологічних та соціальних критеріїв. Індекси слугують орієнтиром для інвесторів, які враховують сталий розвиток під час прийняття рішень щодо свого портфелю і забезпечують надійну платформу для залучення компаній, які хочуть дотримуватися найкращої практики сталого розвитку. Після оцінки низки загальних і галузевих критеріїв, тільки 10% претендентів входять до списку. Для отримання більш докладної інформації відвідайте сайт http://www.sustainability-indices.com/.


Про «Кока-Кола Беверіджиз Україна»

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» — лідер українського ринку безалкогольних напоїв, офіційний ботлер The Coca-Cola Company. ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» виробляє широкий вибір безалкогольних напоїв у різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, енергетичні напої та холодні чаї. Компанія дотримується принципів сталого розвитку з метою створення цінностей для свого бізнесу і для суспільства. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад. Для отримання більш детальної інформації завітайте на http://coca-colahellenic.com.ua.


За додатковою інформацією звертайтеся:

Наталія Нікітіна,
Менеджер із зовнішніх комунікацій ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»
Телефон: +38 (044) 490-07-07