Група Компаній

Новини

27 січня 2012

Кока-Кола Беверіджиз Україна та Товариство Червоного Хреста України підпиcали довгострокову партнерську угоду

27 січня, Кока-Кола Беверіджиз Україна та Товариство Червоного Хреста України підписали довгострокову угоду про партнерство, яка передбачає виконання спільних проектів та програм, спрямованих на реагування на надзвичайні ситуації, підтримку людей з особливими потребами, одиноких громадян похилого віку та інших соціально незахищених верств населення.

Слід зауважити, що наша співпраця розпочалося ще у 2009 році під час спалаху епідемії грипу H1N1 в Україні. Компанія Кока-Кола підтримала Товариство Червоного Хреста та допомогла здійснити логістичні операції через свою систему дистрибуції. Протягом перших 48 годин після спалаху медичні препарати та інформаційні матеріали були розповсюджені по всій країні.

Потім, у 2010 році, коли західна Україна потерпала від сильних повеней, компанія надала 60 тисяч літрів питної води та допомогла доставити вантаж до місць призначення.

Минулого року Товариству Червоного Хреста було надано 350 тисяч літрів напоїв, які були розповсюджені по всій країні серед соціально незахищених верств населення.

Кока-Кола та Товариство Червоного Хреста

Під час спільної прес-конференції Жан-Ноель Рено зазначив: «Нашим наміром є направляти зусилля Компанії у сфери, де ми є експертами: постачання напоїв найвищої якості, використання власної національної логістичної системи та залучення наших співробітників до волонтерських програм. У той самий час, коли ми говоримо про гуманітарні місії, Товариство Червоного Хреста є найбільш авторитетним і професійним партнером з величезним досвідом і розгалуженою мережею, який надає цінну і, найголовніше, ефективну допомогу — як в Україні, так і в цілому світі».