Група Компаній

Стратегія розвитку

Стійкий розвиток передбачає задоволення потреб сьогодення с урахуванням потреб майбутніх поколінь.

На сьогодні ми все ще дуже далекі від досягнення цієї мети. З кожним днем все більш актуальнішими стають проблеми зміни клімату та дефіциту водних ресурсів. Кожен з нас повинен зробити свій внесок у вирішення цих глобальних проблем.
Особливо важливою є роль приватного бізнесу, який володіє інноваційними підходами, інвестиційним потенціалом та практичним досвідом. Поєднавши зусилля з державою та суспільними організаціями, комерційні підприємства можуть допомогти у вирішенні багатьох проблем, які постали перед усіма нами.

Соціальна відповідальність є невід’ємною частиною ведення бізнесу ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна». Компанія активно працює над зниженням впливу на навколишнє середовище та інвестує в добробут держави, в якій працює.
Компанія робить свій внесок у розвиток системи роздільного збору сміття та вторинного використання відходів, пропагандує спорт та активний спосіб життя, підтримує образотворчі проекти та програми, націлені на збереження водних ресурсів рідної країни. Чудовими прикладами є організація Дня Дунаю, співпраця з Національним Олімпійським Комітетом України та Благодіним фондом Братів Кличків.

Це не просто альтруїзм, всі ці дії також допомагають бізнесу. Через зменшення впливу на навколишнє середовище нашою виробничою діяльністю, приміром, зниження використання води, енергії, пакувальних матеріалів, ми робимо наш бізнес більш ефективним. Це знижує наші витрати у короткостроковій перспективі, а також ризики при довгостроковому розвитку.

Реалізуючи проекти у сфері соціальної відповідальності, ми розширюємо власні можливості для інновацій. Наші соціальні програми закріплюють репутацію підприємства, а наші працівники пишаються тим, що працюють у ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна».