Група Компаній

Громадськість

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» прагне бути корисним членом суспільства, зміцнюючи добробут України.


Ми не лише робимо внесок у економічний розвиток держави своєю основною виробничою діяльністю, але також підтримуємо низку соціально корисних проектів.

Внесок в економічний розвиток

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» робить значний внесок в економіку держави. Ми створюємо приблизно 2600 постійних робочих місць для мешканців України. Ми також належним чином виконуємо усі податкові зобов’язання перед державою.

Також відомо, що кожен успішний бізнес викликає так би мовити «ефект мультиплікації», тобто підтримує створення до десяти робочих місць на підприємствах постачальників та замовників з розрахунку на кожне своє робоче місце.

Одна з найкрупніших компаній з іноземними інвестиціями, ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» активно сприяє підвищенню інвестиційної привабливості держави.

Соціальні інвестиції

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» робить життя суспільства, в якому вона працює, багатшим, підтримуючи низку соціальних проектів.Програмний підхід та співробітництво з державними та суспільними організаціями у реалізації таких ініціатив дозволяє досягнути дійсно значимих результатів. Ми фокусуємо основну увагу на трьох сферах:

Окрім своїх основних соціальних проектів наша компанія здійснює благодійну допомогу.

Ми використовуємо поширену у світі LBG-модель для звітності щодо своїх соціальних інвестицій у нашому соціальному звіті.

На початок