Група Компаній

Спорт і активний спосіб життя

Один із напрямів громадської роботи Кока-Кола в Україні — це підтримка громадських заходів, спрямованих на пропаганду активного способу життя та ідей олімпізму.


Ми прагнемо до того, щоб змінити пасивний спосіб життя та покращувати здоров’я наших споживачів. Тому нашою метою є підвищення стандартів фізичної форми через залучення та пропаганду різних програм, спрямованих на розвиток активного способу життя.

Партнерство з Національним Олімпійським Комітетом України

Компанія Кока-Кола є партнером Олімпійських Ігор в усьому світі від 1928 року. В Україні міцні партнерські стосунки з Національним олімпійським комітетом України почались 1996 року. Спільно реалізовано багато проектів: до історії Кока-Кола в Україні, Національного олімпійського комітету України та Олімпійського руху України увійшла така знаменна подія як Естафета Олімпійського вогню напередодні Олімпійських ігор в Афінах.

Щороку проходять такі масштабні та яскраві заходи як Олімпійський День та Всеукраїнський Олімпійський Урок.

Спеціальна Олімпіада

Спеціальна Олімпіада — це найбільша у світі програма цілорічних спортивних тренувань та змагань для людей з вадами розумового розвитку. Заснована 1968 року сестрою президента США Джона Ф. Кеннеді, Юніс Кеннеді Шрайвер, Спеціальна Олімпіада стала глобальним рухом, який зараз налічує більше 3 мільйонів атлетів у більш ніж 180 країнах світу.

Спеціальна Олімпіада України офіційно заснована у березні 2002 року, хоча українські атлети з вадами розумового розвитку брали участь у міжнародних змаганнях Спеціальної Олімпіади та у кожних Світових Іграх ще починаючи від 1995 року.

Сьогодні Спеціальна Олімпіада України є всеукраїнською організацією, до якої залучено більше 12,000 атлетів у 18 регіонах країни.

«Клич друзів — граймо разом!»

Метою цього проекту з будівництва дитячих спортивних майданчиків є відродження спортивної культури серед підлітків, повернення міській культурі традицій здорового способу життя, втілення ідеї дворового спорту для всієї родини.

Від 2006 року благодійна організація «Фонд братів Кличків» та Кока-Кола в Україні спільно реалізовують проект «Клич друзів — граймо разом!» з будівництва дитячих спортивних майданчиків, який вже поширився всією Україною.

Майданчики мають площу розміром 10 на 10 метрів, відповідають всім сучасним екологічним вимогам та вирізняються стильним та яскравим дизайном. Діти та підлітки віком від 7 до 17 років можуть не лише скористатись стандартним спорядженням спортмайданчика, але й пограти в баскетбол чи настільний теніс.

Кожен майданчик відкривався урочисто та яскраво, спеціальна команда навчала користуватись обладнанням, організовуючи веселі конкурси під час відкриття.

Від 2006 року за підтримки Кока-Кола в Україні побудовано 77 спортивних майданчиків, 30 з яких розташовані у Києві, а решта – в усіх регіонах України.

На початок

 

посилання по темі