Група Компаній

Програми з розвитку молоді

Ми виступаємо за всебічний розвиток молоді та реалізуємо програми, які покликані допомогти розвиненню лідерських якостей та підвищенню самооцінки у дітей та молоді.


Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

2007 року Кока-Кола в Україні долучилася до організації Форуму видавців у Львові, який є унікальною соціальною, культурною та інтелектуальною подією року. Окремими подіями Національний форум видавців заохочує до культури читання дітей та молодь. Це – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» та Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», які Компанія Кока-Кола підтримує вже впродовж трьох років.

Університет журналістської майстерності

Університет Журналістської Майстерності — це навчання для молодих перспективних журналістів з усієї України. Воно проводиться Українською Асоціацією Видавців Періодичної Преси (УАВПП) за безпосередньої підтримки компанії Coca-Cola в Україні на конкурсній основі.

Головна мета учасників Університету — самостійна робота в умовах, максимально наближених до реальних. Саме це слухачі відзначили як головну цінність для себе. Також вони високо оцінили ефективність поєднання різних видів робіт та відзначили цікавих гостей. Все це зробило навчання для них ефективним та дозволило їм розібратись в тому, як цікаво та ефективно висвітлювати тематику екології, клімату та корпоративної соціальної відповідальності.

На початок