Група Компаній

Довкілля

Ми прагнемо мінімізувати негативний вплив нашої компанії на навколишнє середовище. Зокрема, Група компаній Кока-Кола Hellenic працює над сертифікацією систем менеджменту усіх членів групи на відповідність стандарту ISO 14001. ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» вперше отримала сертифікат відповідності системи екологічного менеджменту вимогам стандарту ISO 14001 у 2002 році.


У сфері охорони природи ми виокремлюємо три основні напрямки, в яких наш внесок може бути особливо значимим, враховуючи характер виробничої діяльності:

У кожній з цих сфер ми чітко визначаємо власні цілі та публікуємо здобуті результати у Звітах про соціальну відповідальність. Додатково наша компанія щорічно проходить аудит на відповідність екологічним вимогам компанії Coca-Cola.

Ми працюємо не лише над зменшенням впливу на природу виробничих факторів, ми також використовуємо усі доступні заходи к поліпшенню стану навколишнього середовища. ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» співпрацюючи з державними та суспільними організаціями, підтримує низку екологічних проектів, приділяючи особливу увагу збереженню водних об’єктів та розвитку системи переробки відходів.

На початок