Група Компаній

Розвиток системи переробки відходів обертки

Обертка є необхідною для доставки напоїв споживачеві. Однак, після того, як напій випитий, пляшка не обовязково стає сміттям, вона може стати цінним вторинним ресурсом.


Ми багато робимо для зниження впливу нашої обертки на навколишнє середовище на всіх стадіях її життєвого циклу. Наш комплексний підхід включає:

В кінцевому рахунку наша мета – це замкнути коло преробки обертки у нову обертку. Приклад, компанія щодо виробництва пластикової тари на базі вторинної сировини у Австрії «bottle-to-bottle recycling plant», у заснуванні якої приймала участь Група Компаній Coca-Cola Hellenic, доводить, що екологічні технології можуть також бути вигідними.

Зниження обсягу застосовуваної обертки

Зниження обсягу застосовуваної обертки — це один з найбільш ефективних способів зменшити вплив на навколишнє середовище. Це дозволяє не лише скоротити витрати сировини, але й знизити викиди вуглецю впродовж життєвого циклу обертки: від виробництва до транспортування й переробки.

Збільшення частини, придатної для переробки

Усі види застосовуваної нашою компанією обертки в основному складаються з матеріалів, придатних для переробки: пластик (ПЕТ), скло, алюміній. Ми працюємо над підвищенням частини складових, отриманих з вторинної сировини. Приміром, використовуючи для виробництва банок алюміній, отриманий з вторинної сировини, ми заощаджуємо до 95% енергії.

Сьогодні наша алюмінієва та скляна тара складається на 60% з вторинної сировини.

Переробка пластика отримала широке розповсюдження, однак використовувати його для виробництва, приміром, килимів чи шпагату значно простіше й дешевше, а ніж для виготовлення тари для харчових продуктів. На сьогодні сім компаній Групи Компаній Coca-Cola Hellenic виготовляють пляшки з використанням до 15% вторинної ПЕТ сировини.

Пропаганда системи збору та переробки відходів

Ми робимо внесок у розвиток систем роздільного збору відходів й підвищення усвідомлення населення. В Україні ми працюємо над впровадженням схеми менеджменту відходів обертки, загальної для всіх держав Сoca-Cola Hellenic. Крім того, використовуючи можливість, надану законодавством України, ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» забезпечує збір та переробку відходів пластикової тари шляхом безпосереднього співробітництва з спеціальними підприємствами.

У загальній сумі Група Компаній Coca-Cola Hellenic сприяла створенню систем роздільного збору відходів у 19 державах, у 17 з яких є засновником організацій з переробки.

Скорочення відходів виробництва

Окрім скорочення обсягу відходів споживчої обертки, наша компанія застосовує усі доступні заходи за для зменшення обсягів відходів виробництва.

На початок