Група Компаній

Збереження водних ресурсів

Зі збільшенням населення Землі стрімко зростає потреба у водних ресурсах.


Можливості розвитку нашого бізнесу безпосередньо залежать від доступності та якості локальних водних джерел. За для цього ми приділяємо особливу увагу питанням збереження водних ресурсів, застосовуючи комплексний підхід:

  • Ми підвищуємо ефективність водоспоживання, постійно зменшуємо кількість води, необхідну для виробництва напоїв
  • Підтримуємо соціальні проекти, спрямовані на збереження водних об’єктів та пропаганду раціонального використання вод.

Підвищення ефективності водоспоживання

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» ретельно контролює та використовує усі доступні заходи для зниження обсягу води, використовуваної у виробничому процесі. Втілення новітніх технологій дозволяє суттєво знизити обсяг витрат води. Приміром, на нашому заводі встановлено обладнання, яке забезпечує повторне використання води в процесі ополіскування пляшок. Контроль за витратами води автоматизовано на всіх стадіях виробництва.

Ми регулярно проводимо оцінку можливих ризиків. Оцінюється кількість та якість ресурсів, а також екологічні, управлінські та інші фактори, спроможні впливати на їх стан. На базі проведеного аналізу ми складаємо плани щодо мінімізації виявлених ризиків.

Ми неухильно скорочуємо кількість води, використовуваної на технологічні потреби. Однак скоротити вміст води у наших напоях ми не спроможні. Зі збільшенням обсягу випуску продукції ми використовуємо більше води. З цієї причини ми інвестуємо у зберігаючи технології.

Стічні води, направлені на комунальні очисні спорудження, підлягають додатковій очистці на потужностях компанії.

Підтримка проектів по збереженню водних ресурсів

З кожним роком збільшується кількість соціальних проектів ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна», спрямованих на збереження водних багатств України.

У рамках Групи Компаній Coca-Cola Hellenic найбільшого значення має проект «Зелений Дунай». Разом з Міжнародною комісією з захисту Дунаю ми працюємо над збереженням унікальної річки в 10 країнах, які розташовані у її басейні. Щорічне святкування Дня Дунаю залучає сотні тисяч людей.

Ми підтримуємо також публічні заходи для пропагандування відповідального ставлення до використання водних ресурсів. Наприклад:

Кожна краплина має значення

Кожна краплина має значення» — це міжнародний проект, започаткований Компанією Кока-Кола та Програмою Розвитку ООН, який покликаний сприяти вихованню відповідального ставлення до води. Більше про проект.

«День Дніпра»

У червні 2007 року Кока-Кола в Україні спільно з Держводгоспом України, Міністерством охорони навколишнього природного середовища, студентами географічного факультету Київського державного університету ім. Т. Шевченка та киянами і за підтримки програми ПРООН-ГЕФ екологічного оздоровлення басейну Дніпра провела екологічно-просвітницьку акцію «День Дніпра». Акція полягала в тому, що представники державних органів, Кока-Кола в Україні та киян організували прибирання прибережної смуги Дніпра. Спільна команда працювала під гаслом: «Любимо природу — Бережемо воду!».

2008 року акція отримала підтримку Глобального Договору ООН і стала першим практичним заходом в рамках національної кампанії «Прямуй на зелене!»

Співпраця з Водно-інформаційним центром

2009 року Компанія Кока-Кола в Україні підписала Меморандум про співпрацю з комунальним Компаніям «Водно-інформаційний центр», відомим для киян та багатьох гостей міста як Музей води. Ця співпраця, спрямована на забезпечення розуміння кожною особою проблем водного середовища та зміну ставлення до водних ресурсів, стала взаємовигідною, адже об’єднала зусилля Компанії, яка провадить громадську діяльність у цьому напрямі, та Музею, метою діяльності якого є підвищення обізнаності громадськості щодо збереження та захисту природних водних ресурсів і навколишнього середовища.

Група Компаній Coca-Cola Hellenic є однією з засновників унікальної ініціативи Глобального Договору ООН «Мандат в галузі водопостачання». Програма спрямована на сприяння раціональному використанню водних ресурсів.

На початок