Група Компаній

За здоровий спосіб життя

Споживачі очікують від виробника усієї інформації про продукт, його інгредієнти та харчові цінності.


Батьки більше уваги приділяють правильному харчуванню та фізичній активності дітей. Наша компанія вживає низку заходів за для задоволення зростаючих потреб споживачів, зокрема:

  •  Збільшення асортименту продукції: ми пропонуємо низькокалорійні та збагачені корисними для здоров’я компонентами напої.
  • Інформація про склад: ми надаємо споживачам усі дані згідно вимог законодавства.
  • Ми проводимо відповідальну маркетингову політику: прислуховуємося до думки батьків та педагогів, будуючи на цьому відповідальний підхід у пропозиції напоів юним споживачам.
  • Активний спосіб життя: ми пропагуємо фізкультуру та спорт.

Збільшення асортименту продукції

Поряд з безалкогольними газованими напоями до асортименту продукції ІП «Кока-Коло Беверіджиз Україна» входять соки, нектари, води та безалкогольні негазовані напої з екстрактом чаю, енергетичні напої, квас.

На відміну від інших продуктів харчування у випадку з охолоджувальними напоями споживач завжди має можливість обрати низькокалорійний або такий варіант, що не містить калорій.

Інформація про склад

Повна інформація про склад нашої продукції згідно з вимогами законодавства України міститься на обгортці продукту.

Ми також підкреслюємо, що наша продукція не містить жодних штучних консерванів та барвників. Наприклад, Coca-Cola ніколи не містила та не міститиме штучних консервантів.

Додаткову інформацію можна знайти на нашому сайті, у наших публікаціях або дізнатися, зателефонувавши на інформаційну лінію для споживачів.

Відповідальний підхід до реклами та реалізації

Будь-який напій з реалізовуваних нашою компанією може бути частиною здорової дієти. Тим не менш ми поважаємо право батьків визначати раціон харчування їх дітей.

Активний спосіб життя

Контроль за кількістю вживаних калорій – це лише один аспект здорового способу життя. Для підтримання гарної форми необхідна й фізична активність, достатня для спалювання калорій, отриманих з їжею та напоями.

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» співпрацюючи з державними та суспільними організаціями, експертами в галузі дієтології, підтримує низку ініціатив, спрямованих на популяризацію спорту та активного способу життя.

На початок