Група Компаній

Якість продукції

Ми постачаємо напої, які відповідають найвищим стандартам якості. Ми розуміємо потреби споживачів, маючи найефективніші способи комунікації.


На виробництві впроваджені та працюють системи керування якістю та безпекою харчових продуктів, що забезпечують відповідні властивості продукту – це системи, які сертифіковано згідно із міжнародним стандартом ISO-9001, ISO 22000 та PAS 220 та відповідними національними стандартами. Існує вимоглива система відбору та затвердження постачальників сировини, інгредієнтів та пакувальних матеріалів з метою постійно отримувати на виробництві якісні матеріали для подальшого використання.

На самому заводі вимірюються якісні показники як продукції так і упаковки, слідкуючи за їх відповідністю жорстким вимогам всередині компанії та очікуванням споживачів. Статус великої міжнародної компанії накладає обов’язок дотримуватись найвищих стандартів у забезпеченні стабільної якості та безпечності нашої продукції.

Для цього в Cистемі компаній Coca-Cola впроваджено спеціальну Систему Управління Кока-Кола. Це – інтегрована програма з управління якістю (HACCP), завдяки якій усі операції в нашій глобальній системі відповідають однаковим стандартам з виробництва та дистрибуції.

Виробництво також перевіряється внутрішім аудитом The Coca-Cola Company.

На початок