Група Компаній

Партнерські відносини з постачальниками

Необхідною сировиною та матеріалами ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» забезпечує широка мережа постачальників. Сумарний вплив постачальників у галузі екології, створення робочих місць та інших аспектів значно перевершує вплив нашого власного виробництва. Хоча ми не маємо права контролювати виробничу діяльність своїх постачальників, ми відчуваємо відповідальність за дотримання ними загальновизнаних якісних та етичних стандартів.


Характер нашого виробництва передбачає максимальне використання локальних джерел сировини. Це не лише економічно вигідно для компанії, проте такий підхід дозволяє знизити негативний вплив на природу такого фактору, як транспортні перевезення; це також зміцнює добробут країни, в якій ми працюємо.

Група компаній Coca-Cola Hellenic співпрацює з компаніями-постачальниками у прийнятті рішень щодо пріоритетних екологічних питань: енергозбереження, спосіб обходження з відходами обертки та збереження водних ресурсів. Співробітництво має такі значимі результати як будівництво заводів з виробництва комбінованої енергії та останні інновації у сфері холодильного обладнання, які дозволяють на 50% зменшити викиди СО2.

У роботі з постачальниками ми керуємося відповідними «Керуючими принципами щодо роботи з постачальниками», це дозволяє нам добиватися від них чітко визначених стандартіва у сфері трудових відносин та прав людини.

На початок