Група Компаній

Справедливі умови праці

Трудові відносини у ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» будуються у строгій відповідності до законодавства України, а також міжнародним нормам та корпоративним правилам.


Компанія відповідально ставиться до принципів, закріпленим у Всесвітній Декларації Прав Людини Організації Об’єднаних Націй.

Права Людини

Політика ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» у сфері захисту прав людини закріплює обов’язки компанії дотримуватися принципів Всесвітньої Декларації Прав Людини ООН та Глобального Договору ООН. Зокрема, не допускається використання дитячої та примусової праці.

Рівні можливості

«Політика ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» у сфері надання рівних можливостей» гарантує повагу особистої гідності працівників, та не допущення будь-яких форм дискримінації.

Керівні посади ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» займають громадяни України. До того ж унікальна географія бізнесу Coca-Cola Hellenic пропонує широкі можливості обміну досвідом з колегами з різних держав, а також великі кар’єрні перспективи.

Трудові відносини

Ми дотримуємося принципу свободи об’єднань: працівник має право приєднуватися чи не приєднуватися к професійним спілкам, приймати участь у зборах та колективних спорах. Ми також враховуємо думку працівників при прийнятті стратегічних рішень.

На початок